Zaburzenia erekcji i problemy z krążeniem. Czy jestem skazany na tabletki?

Witam, mam 30 lat, jestem mężczyzną. Cierpię na zaburzenia wzwodu polegające na niemożliwości osiągnięcia wzwodu, a także na słabe wzwody nocne i poranne. W sytuacji, gdy wzwód nastąpi, wystarczy chwila, żeby krew uciekła z członka i po fakcie. Libido też mam raczej słabe. Nie mam otyłości, kiedyś leczyłem się na depresję, ale ten etap mam za sobą (nie przyjmują żadnych antydepresantów), zauważyłem, że bardzo często mam zimne stopy, w zasadzie nogi - prawie do kolan, a także że nie raz zatrzymuję powietrze w płucach, tzn. taki bezdech. Staram się żyć aktywnie - basen, spacery, trochę biegam. Nie wiem już sam, gdzie jest przyczyna. Jak piję alkohol, wtedy zazwyczaj erekcja występuje, może to w związku z poprawą krążenia..? Fakt, że jest to dosyć stresująca sytuacja, powoduje, że też napędzam tym sferę psychiczną. Mmoje pytanie brzmi - czym taki stan rzeczy może być spowodowany i czy pomimo jeszcze młodego wieku jestem skazany na tabletki?

Witam,

jeżeli niepokoi Cię nie tylko brak erekcji, ale również zauważasz u siebie inne problemy zdrowotne, które mogą wypływać z kłopotów z krążeniem, powinieneś udać się do lekarza i poprosić o skierowanie na badania.
Piszesz, że jak jesteś pod wpływem alkoholu, to erekcja występuje. Czy jest wtedy wystarczająca do odbycia stosunku?

Ponieważ wspominasz o tym, że wzwody poranne mimo to, że występują, są "słabe", powinieneś udać się do lekarza seksuologa i przedstawić mu swój problem. Informacje, które podajesz w liście, nie są kompletne i wyczerpujące. Jednak opierając się na nich, można przypuszczać, że Twój problem nie dotyczy wyłącznie sfery psychologicznej.

Serdecznie pozdrawiam