Drętwienie lewej strony ciała w boreliozie

Witam.

Od kilku lat męczę się z bólami głowy, spływającą wydzieliną z zatok, bólem w klatce, podwyższone tętno, bóle brzucha, drętwienie czaszki, bolące oczodoły, mroczki, zamazany obraz, bóle karku oraz potylicy, bóle stawów, chudnięcie, bezsenność, nietolerancja alkoholu, i wiele innych dolegliwosci, które się pojawiają ale i znikają, (DRĘTWIENIE LEWEJ STRONY CIAŁA). Badanie krwi wykazało boreliozę. Jestem już po pierwszej serii antybiotyku, jutro dostanę następny, czeka mnie dalsze leczenie i badanie krwi western Blot, oczywiście prywatnie.

Pozdrawiam.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Witam serdecznie,

Faktycznie borelioza jest schorzeniem, które może powodować różnorodne dolegliwości. Na pierwszy plan wysuwają się problemy neurologiczne (drętwienia, uczucie pieczenia, czasami nawet niedowłady, bóle głowy), stawowe (bóle i obrzęk stawów), a także kardiologiczne (zaburzenia rytmu serca, związane z zajęciem układu przewodzącego impulsy w sercu). Najważniejsze jest zdiagnozowanie boreliozy, ponieważ jest to choroba wywoływana przez bakterie, wobec których można zastosować skuteczne leczenie antybiotykami. Leczenie może trwać długo, ale w większości przypadków przynosi efekty.

Pozdrawiam

Specjalista chorób wewnętrznych. Autorka wielu publikacji specjalistycznych z zakresu kardiologii, onkologii oraz chorób wewnętrznych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty