Drętwienie nogi a wynik RTG kręgosłupa
RTG kręgosłupa L-K wynik umiarkowane asymetryczne tylne zweżenie przestrzeni międzykręgowej L5-S1 z drobnymi osteofitami przednimi trzonów kręgów na tym poziomie. powód badania 2 lata temu ból w pachwinie prawa strona (przepukliny nie wykryto) od około 1 roku drętwienie nogi prawej ból podczas spacerów chwilowe odpuszczenie bólu to kucanie .ból także podczas spania i tylko jak zasypiam na prawym boku nic mnie nie boli.

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
79 poziom zaufania
Witam,
Objawy i obraz RTG wskazują na problem z kręgosłupem. Proponuję udać się do neurologa lub lekarza rehabilitacji w celu wdrożenia odpowiedniego postępowania.
Pozdrawiam