Drętwienie nosa, zaczerwienione policzki a stres
Witam,jestem po 60 trzy lata temu ,mialam wymrażane rogowacenie sloneczne powierzchowne na nosie u dermatologa.Teraz odczuwam ciągle drętwienie nosa,noc czerwony ,czuje ucisk oraz niekiedy ból.Czerwienieja mi policzki oraz cay nos,ostatnio na czubku nosa pojawił sie drobny pryszcz.Przeważnie wieczorem mi drętwieje,tak jakby mi mrówki chodzily .Pozatym kladąc sie spac czuje zimno ,i dreszcze.Czy to moze miec związek z wymrazaniem,czy od stresów ,uprzejmię prosze o odpowiedz

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisane objawy jak najbardziej mogą być konsekwencją przebytego zabiegu. Sugeruję konsultację ze specjalistą dermatologiem - najlepiej tym, który wykonywał zabieg.