Drętwienie policzka i ręki

Witam od 2 tygodni mam opuchnięty i zdrętwiały prawy policzek przy czym towarzyszy ból całego obrębu, wystąpił również ból karku z prawej strony(lecz ta dolegliwość przechodzi). Byłam u lekarza rodzinnego przepisał mi Apo-Napro oraz Melobax i mówił, że dodatkowo można smarować kark żelem Fastum. Lecz teraz od dwóch dni odczuwam lekkie drętwienie i ból prawej ręki. Co to może być ? Jak długo trwa leczenie zapalenia stawu skroniowo-żuchwowego?

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Opisywane przez Panią objawy mogą wynikać m.in. z urazu, uszkodzenia/ucisku nerwów. Jeżeli dolegliwości utrzymują się, zalecam ponowną konsultację u Pani lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.