Drętwienie rąk i nóg a możliwe przyczyny

Witam. Przesyłam Pytanie dla (chyba) neurologa. Od jakiegoś czasu wstaję rano z brakiem czucia w dłoniach. Ale sypiam z głową na ręku i nie przejmowałam się. Ale dziś obudziłam się i leżałam na wznak. Chciałam wstać do wc ale nie mogłam, bo ręce( od ramion do palców ) miałam gumowe. Czekałam, az mi przejdzie. Zeszło z ramion do dłoni i próbowałam wstać. Ale palce nie chciały chwycić kołdry. Wysunełam się i poszłam do wc. Stanełam przed sedesem, ale palce nie chciały złapać majtek. Boję się. :(

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego. Po badaniu będzie możliwość określenia konieczności wizyty u neurologa. Bez badania lekarskiego nie można nic powiedzieć.