Drętwienie rąk - jak temu zaradzić?

Witam. Chciałabym się dowiedzieć jak można zaradzić drętwieniu rąk. Gdy noszę plecak na plecach, po paru minutach czuję jak drętwieją mi ręce. Jest to dość uciążliwe i chciałabym coś z tym zrobić. Jest jakieś rozwiązanie tego problemu?? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam. Ewelina

Redakcja abcZdrowie

Witam serdecznie,
W takim przypadku należy zmniejszyć ilość rzeczy noszonych w plecaku, aby obciążenie było mniejsze. Poza tym warto również kupić dobry plecak, dopasowany do sylwetki ciała.
Pozdrawiam