Drętwienie ręki u 26-letniej kobiety

Witam. Nie wiem jak długo to trwa ale dość dlugo. Tylko wcześniej nie zwracałam na to aż takiej uwagi. Chodzi o to, że dretwieje mi prawa ręka w dziwnych momentach np. Kiedy podnoszę rękę do góry juz po 15 sek ręka zaczyna drętwieć. Kiedy niosę siatkę z zakupami po 30 sekundach dretwieje. Kładę rękę na głowę to samo. Czy to jest normalne? Jeden lekarz napisał mi że to może być ucisk na nerw posrodkowy na poziomie nadgarstka, ale mi cierpnie cala reka, a nie tylko dlon i palce. :( co mi jest?

Dzień dobry,

Jeśli drętwienie obejmuje całą rękę wraz z dłonią i palcami to najprawdopodobniej ucisk jest na poziomie kręgosłupa a nie nadgarstka. Nie zmienia to faktu, że powinna się Pani udać do lekarza na konsultację i badania.

Pozdrawiam serdecznie.