Drętwienie twarzy a wyrywanie zębów

Już kiedyś tak miałam ze twarz mi tak dretwiala minęło po jednej nocy nie wiem czy to od tego problemu szyjnego. Być może tez może być od zęba to znaczy ząb mnie mnie nie boli ale jestem w trakcie wyrywamia zębów na gorze ponieważ po porodzie wszystkie górne żeby zaczęły strasznie mi się łamać czy to może od tego ?

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Możliwe zatem, że problem wywodzi się z problemu stomatologicznego. Nadal polecam kontakt z lekarzem/ lekarzem stomatologiem.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego nie można tego określić. Być może tak. Proszę udać się do lekarza. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.