Drętwienie twarzy a lordoza szyjna

A czy dretwienie twarzy może mieć coś wspólnego z splyceniem lordozy szyjmej? Bo taka diagnoza wyszła mi na rtg nie boli cały czas ale dziś z rana zaczęła boleć bolała cały dzień a teraz już przeszło za to teraz czuję cało swoją twarz tak jak by spucHla ale nie jest spucHnieta. To tak bardziej pod oczami ciśnienie mam 122 72 puls serca 72

MichaĹ Kurek

Szanowna Pani!

Wyniki ciśnienia i tętna są wynikami prawidłowymi. Spłycona lordoza nie jest zjawiskiem nagłym- musiała istnieć od pewnego czasu. Jeśli nie miała Pani wcześniej ww. objawów, powyższe rzeczy raczej nie mają ze sobą związku. Proszę rozważyć również problem stomatologiczny.

z poważaniem
Michał Kurek

Lek. Tomasz Budlewski

Być może dolegliwości kręgosłupa wpływają na objawy na twarzy. ale konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.