Bóle kości, drętwienie twarzy i zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa

Witam,bole kosci,od 9 miesiecy,nasilaja je leki przeciwbolowe,dretwienie twarzy,neurolog przepisał elicee,przez 4 miesiace zadnego efektu,badania na bolerioze-negatywne,w nocy tych boli nie ma,w odcinku szyjnym uwypuklina dyskowa,znisienie kyfozy,w obrebie rdzenia k.jama syringomieliczna dł.21mm,spłycona lordoza lędzwiowa,guzki schmorla,zniesiona lordoza szyjna,podwiezadłowe uwypukliny dyskowe nieco uciskajace worek oponowy,zmiany zwyrod.wytworcze trzonow kregów szyjnych,czy ten bol kosci to kre

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, Pani dolegliwości mogą wynikać ze zmian w kręgosłupie.Istotne znaczenie mają odpowiednio dobrane ćwiczenia i rehabilitacja, a doraźnie leki przeciwbólowe, w ostateczności może być konieczna operacja. proszę pozostawać pod opieką lekarza prowadzącego i stosować się do jego zaleceń. Pozdrawiam.