Drętwienie w obrębie nadgarstka a możliwe dolegliwości

Mam szczypanie- mrowienie w nadgarstku prawym z najmniejszym palcem który też szczypie. Dziś dodatkowo dołączył jeszcze drugi palec który jest przy najmniejszym. Czy to może być coś grożnego?

Aleksander Ropielewski

Może to być porażenie nerwu promieniowego. Sugeruję kontakt z neurologiem.

Aleksander Ropielewski

Oczywiście miałem na myśli nerw łokciowy, przepraszam za pomyłkę.