Drgania powieki po leczeniu onkologicznym

Witam, mam 35 lat, leczę się onkologicznie, dwa lata temu zdiagnozowano u mnie raka piersi, przeszłam operację oszczędzającą, chemioterapię AC, radioterapię i teraz jestem w trakcie hormonoterapii oraz biorę Zoladex. Od niedawna- około 2 miesiące drga mi prawa, górna powieka. Tak jakby zacina się przy otwieraniu i spóźnia się w stosunku do lewej. Trochę mnie to drażni i zdaję sobie sprawę, że może być to niedobór magnezu, ale lepiej zapytać, bo ciąle boję się, żeby ta choroba nie wróciła. Pozdrawiam, Wera

Sugeruje mg w postaci mleczanu lub cytrynianu około 300mg dz. Może pani tez sprawdzić we krwi B12. Fajnie jakby było ponad 400 i 25 OH D3 . Tu proponuje dojść do 60 ng/ml. Można też kwas alfaliponowy jakieś 600mg dz.