Drgawki i przyspieszone tętno a nerwica

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu odczuwam drżenie wewnętrzne, tzn czuję że drżę a nic nie widać. Mam przyspieszone tętno . lekarz kardiolog zapisał mi biloc 3,75 mg rano i 1,25 mg wieczorem. Badania EKG, echo w normie oprócz. HR ok 65-100 min z tym ze ok 100 rano. Jak się położę spada do ok 70-80.Zapisano mi także afobam. biorę pól tabletki i w zasadzie drżenia mijają.Obawiam się ze mogę się uzależnić od afobamu. Czy to nerwica? W tygodniu łykam ok 2-3 tabletek afobamu max.

Objawy faktycznie sugerują nerwicę. warto, że się Pan zgłosił do lekarza psychiatry i psychoterapeuty, którzy postawią diagnozę i zaproponują odpowiednia formę terapii.