Drobne i płaskie pieprzyki u 22-latki

Witam, mam 22 lata, rok temu urodziłam córkę, jakoś pół roku temu zauważyłam dość licznie pojawiające się na ciele pieprzyki, są drobne i płaskie, dodam że nie chodzę na solarium, pytanie czy powinnam się z tym niezwłocznie zwrócić do lekarza?

Witam. Opisane zmiany to najprawdopodobniej niegroźne znamiona barwnikowe. Każde takie znamię powinien jednak ocenić dermatolog w badaniu dermatoskopem. Wizyta nie musi się jednak odbyć w trybie pilnym.