Drobne krostki na linii ust

Od ok. roku niemalże, codziennie pojawiają mi się drobniutkie krostki na granicach ust. Nie na wargach, a na linii ust. Zazwyczaj pojawiają się pojedynczo, ale ostatnio jest ich coraz więcej jednocześnie. Są malutkie, z odrobiną przezroczystego płynu, bolące i szczypiące po dotknięciu. Usuwam je używając kremu na opryszczkę Hascovir pro. Problem jest dość uciążliwy. Nie wiem jaki jest powód, dbam o usta, zawsze są nawilżane balsamem do ust, nie używam szminek. Proszę o poradę. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi stwierdzić co jest powodem Pani dolegliwości bez możliwości oceny zmian skónych. Doradzam kontakt z dermatologiem.