Drobne zmiany niedokrwienne 2-3 mm w istocie białej okołokomorowej

Proszę o wyjaśnienie mi, co oznacza że mam zaniki korowo-podkorowe, nad i podnamiotowo, ze wskazaniem płatów czołowych i skroniowych, podnamiotowo w obrębie półkul móżdżku. Po zatym drobne zmiany niedokrwienne 2-3 mm w istocie białej okołokomorowej oraz w strukturach głębokich po stronie prawej ok. 3 mm. W tkankach miękkich na sklepistości czaszki liczne zwapnienia - kaszaki? Mam 63 lata i w listopadzie 2008 r. przeszłam TIA.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian o charakterze niedokrwiennym. Proszę udać się na wizytę kontrolna do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.