Drobne zmiany zwyrodnieniowe w częściach kostnych stawów kolanowych

Drobne zmiany zwyrodnieniowe w częściach kostnych stawów kolanowych i fabelle w dołach podkolanowych

Szanowana Pani, przytoczony opis, jak przypuszczam badania RTG, przy braku objawów klinicznych nie ma większego znaczenia i jest "z grubsza biorąc stosowny do wieku". Istotnym jest co spowodowało koniecznośc wykonania badania dodoatkowego jakim jest rtg - innymi słowy czy, a jeśli tak, to jakie ma Pani doelglwiości? W przypadku odpowiedzi pozytywnej prosze poddać się konsultacji ortopedycznej. Pozdrawiam