Interpretacja wyniku RTG stawu kolanowego
Prosze o interpretacje wyniku rtg,.Staw kolanowy niewielkie zmiany zwyrodnieniowo-wytworcze pod postacia slabo wyrazonej sklerotyzacji powierzchni stawowych,drobnego osteofitu krawedzi klykcia bocznego piszczeli,entezofit u podstawy rzepki.Szpara stawowa prawidlowo zachowana.DZIEKUJE

MĘŻCZYZNA, 45 LAT ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
82 poziom zaufania
Witam!
Opisane powyżej zmiany stawów kolanowych są zmianami zwyrodnieniowymi. W celu ustalenia dalszego postępowania terapeutycznego należy wybrać się z poddanym wynikiem ( oraz zdjęciem) do poradni ortopedycznej. Pozdrawiam