Drugi stosunek a ból i krwawienie podczas pierwszego stosunku

Uprawiałam tylko raz seks z chłopakiem. Czy drugim razem również będzie mu trudno wejść w moją pochwę jak przy pierwszym i będzie mnie bolało? Czy może pojawić się jeszcze krew?

Jeśli wejście do pochwy będzie skurczone, to może być trudność. Nazywa się to reakcją pochwicową.
Krew nie powinna się pojawić, zakładam, że seks nie będzie brutalny, tylko delikatny, choć być może zdecydowany...
Pozdrawiam.