Drżenie ciała przy wysokim poziomie trójglicerydów

witam od jakiegoś czasu miewam ,nie codziennie czasami dziwne napady wydaje mi sie ze sie caly trzese w środku,boje sie zasnac wydaje mi sie jakbym miał miec jakis zawal,cisnienie w normie puls równiez .z badan wynika ze mam zawysokie trójglicerydy ale z tym mam problem od lat i staram sie walczyc dieta choc czasem nie wychodzi gdyz pracuje i nie ma na to zbytniio czsu zaczełem uprawiac sport (silownia 3 x w tygodniu i trening bokserski amatorsko co drugi dzien dotego pracuje fizycznie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy nie wydają się mieć związku z podwyższonym poziomem trójglicerydów. Sugeruję jednak kontrolę funkcji tarczycy. Jeśli wynik będzie prawidłowy, prawdopodobna będzie także psychogenna przyczyna objawów. Jeśli objawy będą się zatem powtarzać, być może wskazana będzie konsultacja ze specjalistą psychiatrą.