Zaburzenia oddychania, popękane naczynka w oczach, wysokie ciśnienie

Mam ostatnio dziwne objawy tzn zaczeło sie od wziecia przed treningowki od kolegi pierwszy i ostatni raz ktora ma duzo kofeiny miałem wysokie cisnienie po silowni 165 na 90 puls 80 zwykle mam 120 na 65 okolo tego dzisiaj w nocy obudziłem sie z takim lekiem jak bym miał zachwile na tamten swiat zejsc cisnienie 143 na 80 bo miezyłem odrazu w oczach miałem pełno popekanych zyłek czyli czerwone oczy dzisiaj jadac autem z kolegami niemogłem z nimi rozmawiac tak jak bym sie dusil brak tlenu pomocy?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy wymagają dokładniejszej oceny, tj. szczegółowego zebrania wywiadu, zbadania Pana oraz wykonania badań dodatkowych. W tym celu proszę udać się do lekarza POZ.