Drżenie głowy i rąk

Witam mam na imię Hubert i mam 19 lat.Ostatnio pojawiły sie u mnie następujące dziwne objawy: lekkie drżenie głowy ,ręce a szczególnie palce(dłonie) drżały mi od jakiegoś czasu,pojawiło się też uczucie pulsowania w różnych miejscach ciała.Zauważyłem ,że gdy napinam mięśnie rąk trzęsą mi się bardziej.Gdy trzymam nogę założoną na nogę to ta która jest w górze drży.Bardzo się martwię.Zdaje sobie sprawę ,że nie da się w taki sposób postawić diagnozy,ale chciałbym znać ewentualne przypuszczenia.

Witam! Opisane objawy mogą wiązać się z zaburzeniami elektrolitowymi - niedoborami magnezu i potasu lub być wynikiem nadmiernego stresu w ostatnim okresie czasu. Mogą wiązać się również z pewnymi chorobami neurologicznymi. Myślę że w Pana sytuacji warto udać się do lekarza POZ który zbierze dokładny wywiad, przeprowadzi badanie kliniczne i pokieruje całością diagnostyki.