Drżenie rąk, kołatanie serca i ucisk w gardle

Dzien dobry.około dwóch lat temu zaczeło mnie dusic,trzęsły mi sie ręce,kołatało serce.teraz juz tych objawów nie odczuwam,a doszedł ucisk w gardle i szum w głowie,oraz zmienne nastroje(raz odczuwam depresje a gdy ona minie zaczynam sie zamartwiac i tak wkółko zmienia mi sie to nawet kilka razy na dzien,lub tez pojawia sie lęk,raz depresja ,raz sam lęk a raz zamartwianie się.Oto moje pytanie;czy to jest nerwica?czy zaburzenia dwubiegunowe,czy nerwica lękowo depresyjna?

Lek. Tomasz Budlewski

Aby móc odpowiedzieć na Pani pytanie konieczne jest przeprowadzenie dokładnego wywiadu medycznego oraz analiza zebranych danych. Proszę koniecznie udać się do lekarza psychiatry.