Zawroty głowy, kołatanie serca, duszności i ucisk w gardle

Witam. Od ponad roku zaczęły sie u mnie dziwne objawy. Zawroty głowy, kołatanie serca, duszności, ucisk w gardle. Najgorszy jest ten ucisk, którego nie mogę sie pozbyć.Co to może być? Może powinnam wykonać jakieś badania? Podobno mam nerwicę lękową, ale nie chce w to za bardzo wierzyć. Robiłam wyniki i wszystko jest dobrze. W grudniu odwiedziłam kardiologa i również wszystko ok. Proszę mi wskazać jakieś badania pomocne

Witaj,
najbardziej przekonującym argumentem,że jest to nerwica są istniejące objawy mimo braku zmian w narządach.Proponuję skonsultowanie problemu w poradni zdrowia psychicznego i skorzystanie z pomocy psychoterapeuty w tej samej placówce albo prywatnym gabinecie,jeśli nie można inaczej.Nerwica nieleczona może w konsekwencji uszkjodzić bolący organ,więc nie warto czekać.
Pozdrawiam i zachęcam

Witam, proszę zgłosić się do lekarza psychiatry, jeżeli będzie miał wątpliwości pokieruje Panią na dodatkowe konsultacje, oraz do psychoterapeuty. Pozdrawiam serdecznie.