Drżenie rąk, osłabienie ud oraz puchnięcie łydek i kolan

Witam,mam pytanie do lekarzy Neurologow. objawy : drzenie rak przy na prezeniu i oslabienie ud oraz po 8 godz pracy puchniecie lydek bol lydek oraz kolan. Miesnie ud po jezdzie na rowerze ulegaja poprawie, najwieksze oslabienie odzczuwam jak wstane po 1 godz ale jak rozchodze to jest lepiej ale nie tak jak bylo predzej.Rano jak wstaje bola mnie stopy raz lewa a raz prawa wewnetrzna czesc oraz duzy paluch i czestomocz.Boli mnie tez udo z przodu takie rwanie oraz klucie (lewe) Prosze o wypowiedz .

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zapalne, infekcyjne, autoimmunologiczne , jak też może być to wynik wielu schorzeń ogólnoustrojowych. Sugeruję wykonanie podstawowych badań. Skierowanie wypisze Panu lekarz po dokładnym zebraniu wywiadu oraz zbadaniu Pana.