Drżenie ręki podczas pisania w sytuacji stresującej

Mam taki problem, od pewnego czsu w sytuacji stresującej mam problem z pisaniem i podpisywaniem się z powodu drżącej ręki tylko podczas pisania. Ten problem mnie paraliżuje, iż to jest u mnie w podświadomości jak mam się podpisać na forum to myślę o tym napięcie rośnie w chwili pisania ręka drży uniemożliwiając pisanie. Proszę o poradę. Dziękuje

Należy się udać do psychologa, z którym praca będzie polegać na poradzeniu sobie ze stresem, obniżeniem jego poziomu , czego skutkiem jest drżenie a także emocjami związanymi z kontaktem z innymi ludźmi. Oczywiście wykluczając schorzenia neurologiczne.

Lęk społeczny, lek przed ocena społeczna może się ujawniać w różny sposób. Rozumiem, ze u Pana objawia się drżeniem. Zachęcam do konsultacji z psychologiem.