Duszności i płytki oddech oraz suchy kaszel po Zafironie

Witam od trzech miesiecy mam dusznosci płytki oddech.Po zastosowaniu zafironu oddech powraca ale wtedy mam suchy kaszel jak moze bys tego przyczyna czy to oskrzela czy cos sercem?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane zaburzaniami układu oddechowego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty pulmonologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.