Duszności i stany pobudzenia

występowały u mnie duszności i stany takiego dziwnego pobudzenia przez okolo 6 miesiecy potem dusznosci ustaly a kaszel z suchego przeksztalcil sie w mocny kaszel caly czas z srodka idzie mi slina biala lecz gestsza od zwyczajnej ,gdy rano wstane czasem wypluje odrobine zółtej gestej wydzieliny czase w niej jest tez mala ilosc krwi, wystepuje ostra zgaga i czuje podraznienie od mostku az do gardla oraz czasem tak jakbym mial cos w gardle do tego czasem wystepuja uklucia oraz pieczenie w plucach

Witam,

Objawy o ktorych Pan pisze sugeruja nasilony refluks (cofanie sie kwasnej tresci zoladka do przelyku), w trakcie odpoczynku nocnego kwasna tresc moze byc aspirowana do drog oddechowych, powodujac przewlekly stan zapalny oskrzeli przez ich chemiczne podraznienia, co tlumaczy kaszel.
Warto skorzystac z konsultacji internstycznej, ewentualnie z pomocy gastrologa i/lub pulmonologa.

Pozdrawiam!

Krzysztof Gryga