Duszności i wysypka przy alergii

Witam .mam problem gdy chodzę z 20 minut lub biegam to po 5 minutach. Mam duszność w klatce piersiowej i nie mogę nabrać pełnego oddechu bo się nie da. Mam stwierdzona alergie na sierść zwierząt i nie tylko Po mimo tego mam kilka zwierzaków. Biorę tabletki na alergie. Mam jakoś dziwną wysypke na rękach po wyżej łokci aż do prawie ramion tak po środku jest ona czerwona a czasem różowa lub fioletowa co to może być? .

Magdalena StusiĹska

Szanowna Pani,
przede wszystkim na pewno obecność zwierząt w domu nasila alergię. Proszę skonsultować się z lekarzem, bez wykonania dodatkowych badań trudno cokolwiek powiedzieć.