Duszności, napady głodu i owłosienie na twarzy a guz nadnerczy i tłuszczak

jestem po usunięciu macicy wraz z jajnikami .Nie otrzymuje hormonów .Po operacji b.schudłam TK brzucha wykazało guzek nadnerczy 5mm trafiłam do dr P. usg tarczycy wykazało ok 5 guzów ale biopsja nic nie wykazała .Wizytę mam na koniec marca a ja się fatalnie czuję mam duszności guzy są bardzo duże ,napady głodu i złości oraz bardzo duże owłosienie na twarzy .Pod prawą pachą zrobił się guz-tłuszczak od przeszło roku jestem pod opieką onkologa i nikt mi nie może pomóc.Błagam o pomoc

Dzień dobry,

Powinna Pani szybko skontaktować się z lekarzem pierwszego kontaktu. Napady głodu, dolegliwości - duszność, złość, wskazują na nadczynność nadnerczy - hyperandrogenizm, zespół Cushinga itp. Jeżeli szybko wprowadzi się leczenie, dolegliwości powinny ustąpić. Proszę poszukać innego endokrynologa - do którego jest krótszy termin oczekiwania na wizytę.