Usunięcie nadnercza z powodu guzów

Witam W lutym mój mąż miał usuniete nadnercze z powodu guzów. Wszystko niby jest w porządku, ale od dłuższego czasu czuje ból i kucie w środku w miejscu operacji. Czy jest możliwość, że jest jakiś przezut lub coś innego? Guzy był łagodne, ale były 2 co spowodowało zdziwienie lekarzy. Mąż ma 38 lat. Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być związane z przebytą operacją. Jeśli objawy nie ulegną zmniejszeniu to konieczna będzie wizyta kontrolna u lekarza prowadzącego.