Jak leczyć konsekwencje wypadku samochodowego?

Witam. Trzy lata temu miałam z rodziną wypadek samochodowy (zderzenie czołowe i nie z naszej winy). Od tamtej pory mamy same problemy nie tylko finansowe, ale zdrowotne, a w szczególności ja. Miałam różne obrażenia, chociaż lekarze twierdzili, że wymyślam choroby dopóki nie zobaczyli wyników badań. Od prawie dwóch lat do dnia dzisiejszego mam różne dolegliwości takie jak problemy z oddychaniem, przełykaniem, nadmiar śliny, którą niejednokrotnie się zaczynam dusić, problemy z serduchem ( zaburzenia rytmu, kołatania i kłucia ), bóle i zawroty głowy, bóle mięśni i drżenia, stawów, drętwienia kończyn, co chwilę bardzo dużą chrypę z odkrztuszaniem plwociny i często kaszel, zaburzenia widzenia, bóle brzucha, kolki, wzdęcia, nawracające infekcje dróg oddechowych i moczowych, prawie cały czas zaczerwienione oczy, lęki i częsty niepokój, zaburzenia snu, uderzenia gorąca na zmianę z częstym marznięciem, spore wahania wagi itd. Okazało się też po wypadku, że mam grasiczaka środpiersia, prawie rok temu, że mam gruczolaka nadnercza i wyszły guzy na prawym płacie tarczycy - przed wypadkiem tego nie było. Robiono mi różne badania z krwi i nie wychodziły żadne nieprawidłowości, więc lekarze uważali, że nie ma potrzeby robić żadnych dodatkowych. Ja zrobiłam dodatkowo badania z krwi na magnez, wapń, wapń zjonizowany, potas, sód, fosfor, żelazo, TSH, FT3, FT4, anty TPO i Tg, kortyzol, Wit D oraz B12. Z tych badań wyszło, że za niski poziom wapnia zjonizowanego i Wit D, magnez w dolnej granicy normy a reszta w normie. Czekam jeszcze do 2021 roku na potwierdzenie lub wykluczenie miastenii i do grudnia, czy uda się zrobić biopsje, bo do tej pory nie można było z powodu zagrożenia życia (guzki są usytuowane przy tętnicy). Jestem osobą, która od najmłodszych lat interesowała się medycyną, więc zaczęłam szukać na własną rękę, co może być przyczyną (moje objawy można porównać do różnych chorób i jest ich wiele ). Ponad pół roku temu po moich dociekaniach okazało się, że to tężyczka (miałam EEG i jest potwierdzona) , lecz lekarze nie są do końca w stanie mi pomóc, bo mało który wie co robić. Chociaż biorę Wapń, Wit D 3 , Magnez Cytrynian, Wit B6 i Citabax to wyniki są prawie cały czas bez zmian oraz moje dolegliwości. Czy mogę prosić o informację i namiary w sprawie lekarza, który się zna leczeniu tężyczki i wszystkich dolegliwości które mam tj namiary na przychodnie, w których przyjmują lekarze na NFZ w Warszawie. Bardzo bym chciała jak kiedyś funkcjonować normalnie i cieszyć się życiem. Pozdrawiam. Kobieta 41 lat

Z Pani relacji mam wrażenie, że wypadek spowodował urazy , także emocjonalne, zespół stresu pourazowego,,, zaburzenia nerwicowe; Uzupełnianie niedoborów magnez, witaminy D3, na pewno korzystne; Objawy tężyczki mogą występować w różnych sytacjach, Wskazana pełna konsltacja; a takze rozmowa z Psychologiem, może dłuższa psychoterapia... Ważna sytuacja zyciowa, praca, nastrój, sen, emocje.. Pozdrawiam