Wyniki badań w kierunku tężyczki u 30-latki

Witam, robiłam ostatnio badania na tezyczke. Wapń - 2.45 , wapń zjonizowany 1.16. Tyle lekarz zlecił. Czy Wapń zjonizowany w dolnej granicy (norma od 1.15) może świadczyć o tezyczce? Mam napady paniki, stany lękowe, bóle zawroty głowy, drżenia całego ciała. Ewentualnie co jeszcze mogę zrobić ? Proszę i pomoc w znalezieniu przyczyny. Objawy wszystkie wskazują na tezyczke. Jednak jak ja zdiagnozować bo u Nas lekarza mała wiedzą. Do neurologa czy endokrynologa udać się z tym ? Pozdrawiam i dziekuj

Dobrze byłoby oznaczyc hormony tarczycy.
Byc może wymaga Pani również oceny psychiatrycznej w kierunku np. zaburzeń lękowych.