Duszności po wypiciu piwa

Witam! Mam 21 lat. Zawsze, gdy wypije dwa piwa lub wiecej na drugi dzien jest mi slabo, mam dusznosci, poce sie. Mam tez wtedy bardzo duzo gazoww brzuchu. czym to moze byc spowodowane?

Witam! Opisane objawy najprawdopodobniej spowodowane są indywidualnym metabolizmem alkoholu. Niestety nie ma cudownego sposobu na pozbycie się tych dolegliwości. Warto zadbać jednak o prawidłowy poziom nawodnienia organizmu oraz uzupełnienie elektrolitów.