Duszności po zmianie tabletek antykoncepcyjnych

Mam 39 lat,zażywałam Logest ale lekarz stwierdził że musimy zmienic tabletki i przepisał mi i Midiana po których miałam duszności, zmienił na Microgynon21 po których tez się dziwnie czułam. Czy jest możliwość wrócenia do logestu?

Piotr Pilarski

Sugeruję porozmawiać o tym z ginekologie. Możliwe, że w Pani przypadku konieczny będzie powrót do starych tabletek.

Pozdrawiam.