Duszności w okolicy mostka

Dzień dobry, Mam 21 lat i jestem załamany. Mam duszności i zapycha mnie na wysokości mostka. Gastrolog nic nie wykrył, a wyniki krwi, cukru i lipidów mam w normie. Bardzo proszę o szybką odpowiedź i pomoc.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udzielić pomocnej porady, dlatego sugeruję kontakt z lekarzem. Powodem mogą być zaburzenia kardiologiczne lub związane z drogami oddechowymi.