Duża i boląca torbiel - czy to może być coś poważnego?

Mam 47 lat. Od 8 lat walczę z torbielami. Kilka razy miałam usuwane poprzez biopsję. W tym roku latem zapisałam się na wizytę kontrolną do lekarza w Poradni Onkologicznej i dostałam termin na 24 listopada. Niestety w pierwszej połowie września wyczułam guza w lewej piersi, który w ciągu ostatnich dwóch tygodni bardzo urósł i zaczął trochę pobolewać. Zadzwoniłam więc 13-go października i poprosiłam o wcześniejszą wizytę. Mam przyjechać we wtorek czyli 19-go. W piątek i sobotę strasznie bolała mnie lewa pierś. Jestem przerażona, pierś wygląda okropnie, w okolicach brodawki jest zaczerwieniona, na oko widać, że guz jest wielki, może mieć nawet 8 cm. Boję się, że nawet do wtorku to za długo. Czy w takim przypadku może to być już coś poważniejszego niż torbiel?

Witam serdecznie.

Szybki wzrost guza, zaczerwienienie niestety nie wróżą zbyt dobrze. Niemniej ostatecznie wszystko okaże się na wizycie - lekarz Panią zbada i wykona badanie USG. Zawsze jest szansa, że jednak nie jest to zmiana złośliwa.

Pozdrawiam serdecznie