Duża nadczynność przy Hashimoto

Witam, Potrzebuje porady apropo mojego hashimoto. Mam obecnie przy dawce 75 mg dużą nadczynność tzn. T3 6,88 ( 2-4,4) , T4 2,4 (0,9-1,7) TSH 0,10 ( 0,27-4,2). Jeden lekarz kazał zmniejszyć dawkę do 50 mg ,a drugi przez tydzień nic nie brać i dalej 50mg. Dodam , że strasznie się pocę i jestem wiecznie głodna , a to przyczyniło się już do 6 kg więcej. Proszę o radę co robić jak wrócić do normy.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Efekt obydwu zaleceń będzie ten sam, przy czym okresowe odstawienie leku szybciej doprowadzi do zredukowania dawki utrzymującej się w organizmie.