Duże i miękkie zgrubienie na karku u 3,5-miesięcznego dziecka

Witam.Pisałam że moja wnusia ma 3,5 niesiąca waży 9,400,ma na karczku dosyć dużą miekką bułkę i skręca główkę zawsze w prawą sronę.Lekarka mówiła że to łuszczak nawet nie zbadała dziecka,ale to na to nie wygląda.Główkę krzywo układa i to zgrubienie jest duże i miekkie na środku karku.Co to może być czy są jakieś sposoby aby opuchlizna zniknęła.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, prosze skonsultować sie z pediatra, ktory oceni wskazania do biopsji i usunięcia zmiany. Pozdrawiam.