Duże ilości stolca u 2-miesięcznego niemowlaka

Witam, karmie piersia i moj 2miesieczny synek robi kupki z duzym 'impetem" , do tegostopnia zewylplywa ona tylem pieluchy az na plecy..:-) szczegolnie poranna kupka ,ktora robi podczas karmienia tak wyglada. Po kapieli okolo 20 karmie go i zasypia ,i do godz 5-6 rano nie budzi sie, ale w trakcie snu macha raczkami i nozkami, kreci sie , rozkopuje, ale ciagle ma zamkniete oczy. Sama karmie go ok.polnocy, 3.00. O 6 budzi sie sam i usmiecha sie i chce sie bawic.Czym to moze byc spowodowane?

Piotr Pilarski

Jest to normalne zachowanie dziecka. Nie ma powodu do niepokoju.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.