Duże, mokre plamy na żołędziu penisa

Witam. Dwa lata temu na moim żołędziu pojawiło się zaczerwienienie nie swędziało ani nie piekło. 2 tygodnie po tym sytuacja się pogorszyła pojawiły się duże czerwone mokre plamy oraz małe czerwone grudki. Taka wysypka oraz czerwone plamy pojawiają się cały czas średnio co 2-3 tygodnie i po 2-5 dniach ustępują.Zaczerwienienie trwa od 2 lat. www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/37fd9e3506c0f8de.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/498d73f77875d3f4.html www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c67c47b8f6d01bb3.html
Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę natychmiast zgłosić się do dermatologa. Wskazane są dodatkowe badania.