Duże sutki u osiemnastolatka

Witam! Mam duży problem. Jestem młodym chłopakiem, mam 18 lat i od 3-4 lat mam duże sutki, wygląda to jak na chłopaka niezbyt przyzwoicie. Nie wiem co mam z tym zrobić, bardzo się wstydzę tego, nie mogę nigdzie wyjść w samej koszulce. Bardzo mi to uprzykrza życie. Z góry dziękuję bardzo za rady. Pozdrawiam

Dodam, ważę 64 kg, wzrost 178. Nigdy nie byłem gruby ani przy kości i zawsze jestem szczupły.

Witam serdecznie! Zbyt duże sutki u mężczyzny są określane jako ginekomastia. Z powodu dolegliwości, którą Pan opisuje, wskazana jest wizyta u lekarza - w pierwszej kolejności wskazana jest wizyta u lekarza rodzinnego, u którego zostaną wykonane podstawowe badania. Lekarz po badaniu określi czy jest wskazane wizyta u endokrynologa - do specjalisty tego konieczne jest skierowanie. Pozdrawiam