Dużo żył od szyi do piersi i nieregularne okresy

witam. mam niedoczynnosc tarczycy, nieregularne okresy nie mialam 2 mies.teraz 2 tyg mi sie spoznia jestem po porodzie rok czasu po braniu bromergonu na zatrzymanie laktacji pojawiło mi sie duzo zyl od szyji az do piersi na otoczce az do brodawek co to oznaczaja te zyly? czy to przez hormony? za 4 dni mam wizute u ginekologa/

Piotr Pilarski

Żyły powstają ponieważ Pani karmi dziecko. Nieregularne okresy również miały tę samą przyczynę.

Pozdrawiam.