Duży pęcherzy żółtkowy w 7. tygodniu ciąży

Witam, jestem w 7 tygodniu ciąży 7t6 dni)wczoraj lekarz na usg wspomniała że pęcherzyk żółtkowy jest duży. Czy jest się czy martwić? serce bije mocno, nie podała mi jak duży jest ale z usg chyba wynika że 5,7 mm. Lekarz powiedział że nie ma powodów do zmartwień, ale mam 38 lat a to pierwsza ciaża i się denerwuję.

Absolutnie nie ma powodu do niepokoju. Taka wielkość pęcherzyka może występować w prawie 8 tygodniu ciąży zwłaszcza, że serce płodu bije prawidłowo.