Duży problem- czy to znowu torbiel?

Mój problem jest następujący.
W sierpniu miałam usuwanego torbiela z prawego jajnika wykryto go, gdy nie miałam miesiączki przez 2 mies. i poszłam do ginekologa. Po zabiegu miesiączkę miałam regularnie, dostałam miesiączkę ostatnio 18 wrześ.2010, a teraz nie ma. Współżyłam bez zabezpieczenia (stosu. Przerywany).

Miesiączkę miałam dostać 13 paźdź.2010r. Podejrzewałabym ciążę, ale bardziej przekonuje mnie fakt, że od dłuższego czasu boli mnie prawy jajnik. 2 tyg. po zabiegu byłam na kontroli i było okej, teraz już sama nie wiem o to czy jestem w ciąży, czy mogę mieć znowu problem z torbielem? A i mam 19 lat.
Proszę o szczerą odpowiedź.
Pozdrawiam ;)

Witam serdecznie,

Jeżeli współżyła Pani bez zabezpieczenia istnieje możliwość, że jest Pani w ciąży. Należy wykonać test ciążowy. Jeżeli ciąża zostanie wykluczona należy szukać innej przyczyny braku miesiączki. Konieczna będzie wówczas wizyta u ginekologa.

Pozdrawiam