Duży stopień odchylenia po złamaniu kości przedramienia

witam mam pytanie mój syn złamał rękę obu kości przedramienia miał nastawioną i założony gips po tygodniu na kontroli lekarz powiedział że jedna z kości ma za duży stopień odchylenia 15 stopni i teraz ma mieć wkładany drut moje pytanie czy to jest konieczne bo nie bardzo wiem co mam robić

Witam,
właśnie od tego są kontrole - czasem trzeba modyfikować leczenie. Jeśli lekarz proponuje leczenie operacyjne to znaczy, że nie można dalej leczyć w gipsie. Trochę zaufania do lekarza:)