Rehabilitacja w domu po złamaniu obu trzonów kości prawego przedramienia

Witam, 19.05.14 Miałem operację po złamaniu obu trzonów kosci prawego przedramienia. Mialem rękę w gipsie przez 6 tyg, po czym zjawiłem się na kontrolę i lekarz zarządził zdjęcie ręki. Ze zdjęcia odczytał że jedna kość zrosła się już całkowicie, a druga niezupełnie i nie potrzebuję już łuski gipsowej. Stwierdził że mam ćwiczyć w domu, lecz ja uważam że powinna być rehabilitacja. Jak mam ćwiczyć w domu skoro ja ledwie mogę zginać i prostowac nadgarstek, obracać przedramieni? Pozdrawiam i Dziękuj

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Proszę konsekwentnie wykonywać ćwiczenia zalecone przez lekarza. Z czasem zakres ruchów powinien się zwiększać oraz dolegliwości bólowe powinny ulegać zmniejszeniu.