Dwa dni miesiączki - czy to wskazuje na ciążę?

Dzień przed okresem kochałam się z facetem bez zabezpieczenia, w terminie dostałam okres, ale trwał tylko 2 dni, a to jest bardzo krótko. Jestem w ciąży, czy co to może oznaczać?

KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie,
dwudniowa miesiączka nie jest odchyleniem od normy. Nie wszystkie miesiączki są do siebie podobne. Takie jednorazowe odchylenie jest powodem do niepokoju.
Oczywiście niewykluczone, że zaszła Pani w ciążę. Jednak na objawy ciąży jeszcze za wcześnie. Dlatego po około 2 tygodniach od stosunku proponuję wykonanie testu ciążowego.
Pozdrawiam