Czy jest możliwość ciąży po stosunku na przełomie 1 i 2 dnia miesiączki?

Kochałam się bez zabezpieczenia z moim chłopakiem na przełomie 1 i 2 dnia miesiączki. Zakładając, że doszło do wytrysku w środku, czy jest możliwość, że zaszłam w ciążę? Moje cykle są ok .26-32 dn, natomiast ostatni był 29 dn. Miesiączka trwa 6 dni Od 4 dni częściej chodzę siku i mam taki dziwne uczucie w pęcherzu moczowym, lekko boli. Dziś jest 11 dzień od stosunku i mierzyłam rano temp. w pochwie i wynosi 36,8 a temp. ciała 36,3. Bardzo proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

Możliwość ciąży istnieje. Aby mieć objawy wczesnej ciąży to wydaje mi się że jeszcze jest za wcześnie. Proponuję jeśli nie wystąpi miesiączka w planowanym terminie udać się do ginekologa celem wykluczenia/potwierdzenia ciąży.